Twój Partner w Transporcie

Transport zbiorników o średnicy 3,4 metra

Transport silosów

W czasie "wycieczki", którą opiszemy w osobnym wpisie (swoją drogą też opisanym jako transport ponadnormatywny), mieliśmy okazję udowodnić, że transport HDS oraz transport ponadgabarytowy to znakomite połączenie, choć przyznać musimy, że Klient nieco sceptycznie podchodził do naszych zapewnień ... Dał się jednak przekonać, że nie pierwszy raz zajmujemy się transportem silosów czy zbiorników, a po drugie chwilę wcześniej rozładowaliśmy tym samym autem ładunek większy... Reszta już była w naszych rękach.

Łącznie do przewiezienia mieliśmy 3 silosy o długości 5 metrów, średnicy 3,4 metra oraz wadze 4 tony każdy. Trasa krótka- niespełna 30 km, choć z dodatkowym utrudnienim w postaci trwającego remontu drogi... A co gorsze do miejsca rozładunku nie prowadziła już żadna droga- szczęśliwie do pomocy i wciągnięcia nas przez ostatnie kilkadziesiąt metrów mieliśmy koparkę.
Efekt? 3 zbiorniki w stanęły w przewidzianych miejscach, a Klient został w pełni przekonany, że w żurawiach typu HDS drzemie olbrzymi potencjał.

Kategoria:

Transport HDS, usługi HDS, Transport ponadgabarytowy Transport niskopodwoziowy
Transport HDS zbiorników
Transport zbiorników
Transport HDS silosów
Transport silosów
Transport HDS silosów stalowych
Rozładunek HDS silosów