Twój Partner w Transporcie

Transport koparek oraz koparko-ładowarek

Transport koparki kołowej Hitachi.
Nie można wyobrazić sobie placu budowy, na którym praca nie jest wspierana przez koparki oraz koparko-ładowarki. Prace ziemne, wyburzeniowe, ładunkowe, porządkowe- odpowiednio dobrana i wyposażona koparka jest sprzymierzeńcem w szybkiej realizacji założonych celów. Słowo szybko nie pasuje wyłącznie do koparek w jednej sytuacji- ich zdolności do przemieszczenia się pomiędzy kolejnymi lokalizacjami. Ale rozwiązanie tego problemu jest na wyciągnięcie ręki- oferowane przez nas niezawodne usługi transportowe naczepami niskopodwoziowymi.

Załadunek i zabezpieczenie maszyn

Znamy wartość koparek - nie tylko w aspekcie bycia pomocnym w realizowanych pracach, ale również finansowym- dlatego do przewożenia koparek oraz koparko-ładowarek przeznaczamy specjalistyczne naczepy niskopodwoziowe (typu semi wyposażone w najazdy hydrauliczne lub typu tiefbett z wypinaną szyją).

Na wyposażeniu każdego pojazdu posiadamy komplet niezbędnego wyposażenia:

Wyznaczenie trasy i transport

W przypadku koparek małych i średnich wybór trasy nie stanowi problemu- wybieramy najszybszą bezpieczną drogę prowadzącą do punktu docelowego. Nieco inaczej sytuacji wygląda w przypadku dużych urządzeń, których parametry sprawiają, że niezbędne stają się zezwolenia na transport nienormatywny czy też pilotaż- tu sytuację komplikują ewentualne wiadukty czy też ograniczenia tonażowe.

Na stałe posiadamy zezwolenie kategorii VI (szerokość do 4 m na drogach dwujezdniowych i 3,4 m na drogach jednojezdniowych, długość do 30 m, wysokość do 4,3 m, całkowita waga zestawu do 60 ton) oraz stałe zezwolenia na terenie Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Austrii.

Transport koparki kołowej CAT

Setki zabezpieczonych oraz przewiezionych urządzeń, tysiące pokonanych z nimi kilometrów są gwarancją, że kierowcy znają się na swojej pracy. Swoją wiedzę wykorzystują na każdym etapie- od wyboru optymalnego miejsca załadunku, odpowiedniego umieszczenia koparki na naczepie, właściwego zabezpieczenia, na bezpiecznym rozładunku kończąc.

Jeśli powyższe jeszcze Cię nie przekonuje- gwarantujemy, iż każdy transport objęty jest polisą OCP w kwocie 1.000.000 PLN dla każdego zdarzenia, a kopię polisy przedłożymy do wglądu przed rozpoczęciem usługi.

Gwarantujemy również, że każdy samochód wyposażony w urządzenie GPS, pozwalające na bieżąco śledzić jego pozycję, prędkość, miejsca postojowe itp. Jeśli będziesz chciał- udzielimy Ci dostępu do oprogramowania, dzięki, któremu będziesz mógł te wszystkie parametry sprawdzać samemu.

Jak zamówić transport koparki w Luktrans?

Transport koparki gąsienicowej
Zadzwonić, napisać lub skorzystać z formularza kontaktowego podając najważniejszej informacje: Niezwłocznie przygotujemy ofertę oraz rozpoczniemy przygotowania do transportu.

Nasze doświadczenie i flota są gotowe do realizacji Twojego zadania. Zapraszamy do kontaktu!

Transport podnośnika

Transport koparki gąsienicowej.

Transport koparki gąsienicowej

Transport koparki gąsienicowej.

Transport koparki CAT

Transport koparki CAT.

Transport koparki kołowej

Transport koparki kołowej