Twój Partner w Transporcie

Transport HDS, usługi HDS

HDS – Hydrauliczny Dźwig Samochodowy, czyli nasza magiczna różdżka do czynienia dobra. Zainstalowana, sprawna i gotowa do pracy. Wiadomo („Harry Potter” naszym mistrzem), że różdżka musi wybrać swojego czarodzieja. Tak było i u nas a przynajmniej na to wskazują nasze codzienne dokonania z jej udziałem. Jeszcze nam nie odmówiła współpracy, więc i my powodów nie mieliśmy, by nie dopełnić zlecenia. Czarować nią możemy na trzy sposoby zwane:

Usługi HDS

1. TRANSPORT HDS – czyli przewożenie tego, czego ludzkie ręce nie są w stanie załadować na „pokład” naszego samochodu udekorowanego dźwigiem. Do przykładowych obiektów, którym dodajemy mobilności zaliczyć możemy:

Przyznajemy się bez bicia, że rusztowania, szalunki, ogrodzenia to nasze „oczko w głowie”. Rozkładamy je, pakujemy (a, że jesteśmy wyposażeni w samochody wysoko-gabarytowe, to mamy możliwość zabrać więcej za jednym razem, dzięki czemu zleceniodawca zaoszczędzi pieniądze), rozładowujemy, montujemy. Chętnie stawimy czoła ogrodzeniom różnego gatunku. Nie mamy uprzedzeń.

2. USŁUGI HDS minus transportowanie czyli „rozpakowanie” i ulokowanie w bezpiecznym „gniazdku” naszego zlecenia, co przekłada się dokładniej na:

(mamy dowody swej skuteczności. Wychodzi z nas natura narcyza, bo wszystko to na zdjęciach zachowaliśmy).

3. TRANSPORT HDS + USŁUGI HDS, a więc można oddać zlecenie w nasze ręce i zajmiemy się nim od początku do końca. Wynik tego równania będzie prosty, niezmiennie ten sam – zadowolenie klienta. Oczywiście do zsumowania składowych dochodzą takie czynniki jak: szybki czas realizacji, wielowymiarowość oraz doświadczenie.

Usługa HDS

Pomoc przy sadzeniu rododendronów? Nie odmówimy...

Usługi HDS w praktyce

Usluga HDS- wstawanie szafy pzez okno

Transport HDS płyt drogowych

Transport płyt drogowych

Transport HDS silosów

Transport HDS silosów

Transport HDS podestów reklamowych

Transport HDS podestów reklamowych

Transport HDS bębnów z kablem

Transport HDS bębnów z kablem

Transport HDS balotów słomy

Przeszkody terenowe ze słomy? Dowieziemy i ustawimy!

Transport HDS łodzi

Transport HDS łódek

Najnowszy temat na naszym blogu:

Transport suwnicy

Transport suwnicy

Z pełnym przekonaniem i wiarą w słuszność tego stwierdzenia mówimy, iż HDS-y to najlepszy sposób podnoszenia ładunków. Są jednak przypadki, kiedy musimy przyznać, iż od każdej reguły występują wyjątki- nawet najsprawniejszy operator i najlepszy żuraw, nie sprawdzi się na hali tak dobrze jak suwnica. (...)

Zobacz cały wpis