Twój Partner w Transporcie

Transport maszyn budowlanych

Transport maszyn budowlanych.

Bob budowniczy zawsze da radę. Bob budowniczy nie jest sam… W bajce tego nie pokazali, ale w tym właśnie momencie zawsze z ukrycia wychodziliśmy my. No, może nie dosłownie, może bardziej nasze animowane odpowiedniki, ale nie mamy wątpliwości, że to o naszą firmę chodziło.

Skąd ta pewność? Bo dla nas przetransportowanie maszyn budowlanych nie jest żadnym problemem. Koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, ładowarki teleskopowe, walce,  podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe, wózki widłowe, agregaty prądotwórcze, agregaty wody lodowej, sprężarki – wszystko to już przewoziliśmy i zamierzamy to robić jeszcze długo. Głównie bierzemy na siebie ciężar przypominający blisko 12 tonowe piórko, ale posiadamy także pozwolenie kategorii VI na transport ponadnormatywny, więc możemy się cieszyć szerokością do 4 metrów i długością do 30 metrów. Patrząc więc na swoją maszynę myślisz kolos, a my zgodnie odpowiadamy 10 ton? Maleństwo!. Włącza się w nas instynkt ojcowski i dbamy więc o bezpieczeństwo. Dążymy do szczęśliwego zakończenia zlecenia. Robimy to szybko i sprawnie, bo po co sprawy tak oczywiste przedłużać. Jasne jest, że nie mamy ograniczeń terytorialnych – jesteśmy międzynarodowymi specjalistami od transportu (czyt. od ciężkich przypadków).

I wracając do Boba Budowniczego – nawet on, mistrz w swym fachu poklepałby nas po ramieniu za zaangażowanie, doświadczenie i podejście nie tylko do klienta, ale i do jego zabawki. Jak na kompetentną i wykwalifikowaną kadrę z powołania powstało, zdejmiemy z Twoich barków budowlany ciężar transportowy.

Transport maszyn budowlanych

Transport frezarki

Transport koparki gąsienicowej

Transport koparki gąsienicowej.

Transport walca

Transport maszyn budowalnych.

Transport koparki

Transport ładowarki.

Transport podnośnika

Transport kruszarki

Transport podnośnika koszowego

Transport kruszarki

Transport podnośnika

Transport podnośnika koszowego

Transport walca

Transport spycharki

Transport podnośnika

Transport koparki gąsienicowej.

Transport walca

Transport walca oraz spycharki.

Transport podnośnika

Transport podnośnika.

Transport podnośnika koszowego

Transport podnośnika koszowego.

Transport koparki CAT

Transport koparki CAT.

Transport podnośników Manitou

Transport podnośników Manitou.

Najnowszy temat na naszym blogu:

Zobacz pozostałe wpisy
transport maszyn budowlanych

Zimowy transport maszyn budowlanych

Pogoda w ostatnim czasie nie rozpieszczała, ale podnośniki, ładowarki, koparki czy koparko-ładowarki musiały dotrzeć w miejsca, w których były potrzebne. (...)

Zobacz cały wpis