Twój Partner w Transporcie

Transport naczepami typu platforma

Transport dłużycami

Platforma to m.in. płaska, pozioma powierzchnia i/lub gruba podeszwa buta, a więc samo słowo można wziąć za synonim takich wyrazów jak stabilny czy bezpieczny. Taki właśnie jest transport z wykorzystaniem nadwozia samochodu ciężarowego z pomostem bez ścian, a więc platformy właśnie. I skoro dla kobiety platforma przy niebotycznie wysokich szpilkach może być pewnego rodzaju zabezpieczeniem i gwarancją stabilności, to logicznie rzecz biorąc sytuację przełożyć można na transport. Przewożony ciężki towar można bezpiecznie ulokować na naczepie bez obawy, że na szerokość się nie zmieści. Brak ścian pobocznych nie powinien jednak być powodem do snucia czarnych scenariuszy. Nie ma szans, aby obiekt zboczył z toru- zabezpieczymy go należycie pasami, łańcuchami, narożnikami, a w razie potrzeby i plandeką.

Niezależnie od tego, czy weźmiemy się za przewożenie kontenerów, maszyn, palet, materiałów budowlanych, stali i jej wytworów, maszyn, blachy płaskiej i w kręgach, zbiorników czy pojazdów – pasażer będzie bezpiecznie dowieziony na miejsce w całości. Komu więc polecamy ten rodzaj transportu? Każdemu! Nie będziemy robić wyjątków.

Transport kontenerów
Transport platformami
Transport maszyn budowlanych
Transport płyt drogowych
Transport maszyn budowlanych
Transport kontenerów

Najnowszy temat na naszym blogu:

Zobacz pozostałe wpisy
Transport kontenerów morskich

Transport kontenerów morskich

Było ostatnio o transporcie 12-metrowych kontenerów, dziś temat o połowę mniejszych- 20 stopowych kontenerów morskich. Sprawdzają się doskonale zarówno, jako bezpieczne miejsce dla transportowanego z Chin towaru, jak i jako podręczny, tymczasowy magazyn(...)

Zobacz cały wpis