Twój Partner w Transporcie

Transport maszyn/urządzeń przemysłowych + relokacja fabryk

Transport urządzeń przemysłowych

Przewożenie takich pasażerów jak tokarki, frezarki, linie produkcyjne, gilotyny, szlifierki, wtryskarki, zgniatarki, frezarki CNC, przecinarki czy prasy cieszy nas niezmiernie, bo lubimy ich towarzystwo. Zawsze mamy z nimi o czym pogadać. Ewidentnie ich trybiki chodzą podobnie do naszych, ale… żeby nie było, że siedzimy tylko za kółkiem, lubimy też np. fajne słowa.

Relokacja to jedno z naszych ostatnio ulubionych. Oznacza przemieszczanie, zmianę miejsca, więc pasuje do nas jak ulał. Samo wypowiadanie tego zlepku liter jednak nam nie wystarcza, więc wprowadzamy je w życie i w zasadzie zawodowo zajmujemy się wszystkim tym, co mieści się w jego znaczeniu. U nas co prawda definicja słowa relokacja nie ogranicza się jedynie do tego, co w encyklopedii znaleźć można. W naszej transportowej firmie dotyczy nie tylko samego szybkiego transportu (choć i u nas jest on głównym filarem działalności i czynności) ale i bezpiecznym załadunku zleconych towarów, montażu i instalacji (linii produkcyjnych, przemysłowych, maszyn), transferze maszyn i urządzeń.

W skrócie zajmujemy się przetransportowywaniem nie tylko maszyn i urządzeń przemysłowych ale i całych fabryk, które rozkładamy na czynniki pierwsze i składamy do kupy w nowym, wyznaczonym przez klienta miejscu. Można powiedzieć, że takie czary to nasza specjalność. Jesteśmy doświadczeni i dysponujemy odpowiednio przystosowanym sprzętem ułatwiającym nam pracę (i sumienne wypełnianie wszelakich zleceń, nawet tych na pozór nie do zrobienia). W naszym ekwipunku posiadamy sprzęt specjalistyczny, lewarki, podnośniki, wózki, naczepy niskopodwoziowe, platformy/dłużyce, auta z HDS-em, naczepy typu Mega oraz szkolenia i pozwolenia (w tym na pełnienie usług transportu ponadnormatywnego). Zapewniamy dostosowanie siebie i maszyn do wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Aż żal się z nami nie skontaktować, jeśli się takowej pomocy specjalistów potrzebuje.

Transport wtryskarki
Transport maszyn przemysłowych
Transport HDS prasy
Transport HDS agregatów
Transport agregatów wody lodowej
Transport zbiorników

Najnowszy temat na naszym blogu:

Zobacz pozostałe wpisy
Transport suwnicy

Transport suwnicy

Z pełnym przekonaniem i wiarą w słuszność tego stwierdzenia mówimy, iż HDS-y to najlepszy sposób podnoszenia ładunków. Są jednak przypadki, kiedy musimy przyznać, iż od każdej reguły występują wyjątki- nawet najsprawniejszy operator i najlepszy żuraw, nie sprawdzi się na hali tak dobrze jak suwnica. (...)

Zobacz cały wpis